2016 Bayan takım elbise modelleri konusu sizleri bu yıl oldukça şaşırtacak Zira her seneden çok farklı model takılmamaların yıl içersinde yer alacağını şimdiden belirtelim. Herkes bu farklı tarzları rahatlıkla kullanır mı bilinmez ama moda ikonlarının bu farklı takım elbiseleri çok seveceğini şimdiden belirtebiliriz.

 

Klasik tasarımlarda pantolon ceket takılmamaları bu yılda mevcut, klasik severler endişelenmesin sakın. Bu sene bele oturan dar kup ceketler sadece farklı farklı pantolon takılmaması modelleriyle çıkacak karşınıza. Örneğin bu tarz ceketlerin altına dikilmiş olan pantolonlar kimi zaman ultra geniş paçalarda karşımıza çıkarken, üstün bol paça rahatlığını sağlayacak sizlere. Farklı olarak ta son senelerin vazgeçilmezi sigarette pantolonlarsa bir başka güzel elbette ki. Fakat bunun için düzgün bir fiziğe gerek olduğunu belirtmemize gerek yok sanırız. Zira sigarette pantolonlar dümdüz aşağıya indiğinden dümdüz bacaklar ve uzun bir de boy istemekte. Fakat ceket takımları da mükemmel gözüktüğünü bir kere daha vurgulamak isteriz. Şayet düzgün bir fiziğe sahipseniz sene trendi sigarette pantolon ihtiva eden takımlardan bir tane alın deriz. Üstelikte sene trendi pudra tonlarından, kahve tonlarında ya da su yeşili tonlarından olabilir.

 

Yanı sıra bu yıl crop paçalar da çok moda olduğundan, bu kısa paçalar pantolonlara eşlik eden ceket pantolon takımlarından da alırsanız şayet, modayı takip olusunuz söylemiş olalım. Bu arada ilk bakışta çılgınca gözükecek olan son trendlerden bol desenli ve rengarenk color blok desen bayan takımlarından da mutlaka denemelisiniz deriz.