Nişanlık elbise modelleri haklı olarak genç kızların içinde en şık ve büyüleyici güzellikte görünmeyi arzuladıkları kıyafetlerdendir. 2016 senesinde de sizleri en güzel halinizle gösterebilecek olan birçok nişan elbise modeli mevcut. Örneğin bunu sağlamak için sene trendi tuvaletlerden kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Bunun için size volanlı elbiselerden önerebiliriz örneğin. Bildiğiniz gibi bu sene dikiş konusu oldukça zengin unsurları göz önüne çıkarıyor. Bu unsurlardan biri de volanlar. Örneğin nişan elbisenizi göz alıcı kırmızı bir tarafta da seçebilir ve gerek omuzda, gerek kol kısmında ve gerekse etek kısmında baştan aşağıya bol volan kullanımıyla detaylandırılmış sene trendi bol volanlı nişanlık elbiselerden seçebilirsiniz. Bunun için cinsel sohbet kullanıcısı olmanız yeterlidir.

 

2016 nişanlık elbise modelleri örnekler.

 

Ya da bu kadar gösteriş fazla derseniz de yine senenin dikiş harikalarından oldukça trend olan astar üzerine baştan aşağıya dantellerle sarılmış sade düz kesim elbiselerden de yararlanabilirsiniz. Bu tarz romantik bir nişan elbisesinde kabartmalı dantellerden ve somon, ekru, şarap rengi gibi ağır renklerden de yararlanabilirsiniz.

 

Saten şıklığı da muhteşem bir nişan elbisesi yaratabilmek konusunda oldukça naif kumaşlardan biridir. Şayet vücudunuzda fazlalığınız yoksa (zira saten feet vücutlarda kusursuz durmaktadır ) saten şıklığında alt ve üst parçası ayrı renklerdeki nişan elbiselerinden de yaptırabilirsiniz. Yanı sıra kusursuz omuzlarınızı gözler önüne seren kayık yaka nişan elbiseleri, volan yaka- volan kol nişan elbiseleri, hatta çılgınlar için pembe tütü etekli veya otrişlerden oluşan asimetrik eteklere sahip olan tuvaletler bile sene trendi içinde yer almakta.