Yüzlerce etek modelleri arasından bu sene de seçerek şıklığınızı sergileyebileceğiniz o kadar çok farklı etek modeli var ki. Yeter ki bedeninizi tanıyın ve bu milyonlarca etek modeli arasından kendinize en çok yakışanı seçin. Volanlı kat kat lambada tarzı eteklerden tutunda, şık kalem etekler, asimetrik farklı çizgilere sahip etekler, balon etekler, mini etekler, yere kadar uzanan maksi boy etekler, evaze etekler, pileli etekler, maksi boy pileli etekler, balon etekler, anvelop etekler, şemsiye etekler, kot etekler, boru etekler, streight etekler, koton dokulu etekler, brokar, çizgili floral desenli, puantiyeli etekler, ekose etekler, retro etekler, fisto-kroşe ve dantelli etekler bu eteklere sadece birkaç örnek.

Etek modelleri bayanları özellikle ilkbahar yaz aylarında rahatlıkla ve havadar bir şekilde kullanılabilecek mevsimsel özelliklere en elverişli kıyafetlerdendir. Örneğin şık formlarda kalem etekleri iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirken, yine şık formlara haiz olan şemsiye etekleri de çalışma ortamlarında kullanabilirsiniz. Evaze etekler ve mini etekler de günlük hayatınızda dışarı çıktığınızda ya da sayfiye yerlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz etekler arasında yer almakta.

Özellikle pileli etekler yaz akşamları için uygun olmakla beraber, yere kadar uzanan şık pileli şifon eteklerse her türlü düşün, dernek gibi şıklık gerektiren ortamlarda kullanabileceğiniz moda parçaları arasında yer almakta. Yanı saten floralı desenli ve çizgili volanlı diz hizasındaki açılarak inen etekleri de şık gece kombinlerin de kullanabilirsiniz.